İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Avea faturasız hat! Eski dille KONTOR'lü şimdiki dile TL'li özel vip telefon numarası

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet dostlar bu güzel Avea özel vip hat daha önce hiç kullanılmadı sıfır jelatinli baskılı olarak alıcıya gönderilecektir. İlk kullanan siz olun dostlarınızdan farklı olun.

Ayrıca Avea olarak görmeyin isteyen istediği operatöre geçmekte özgür şuanda Avea ama isterseniz siz Turkcell'de yapabilirsiniz Vodafone'da buna siz karar verin ilk kullanan siz olun.

Fiyat'a gelirsek son 200 TL istiyorum kargo alıcıya aittir yaklaşık 3-5 TL bişi tutar hafif ve yer kaplayan birşey olmadığı için fazla tutacağını sanmıyorum. Hattı aldıktan sonra kimliğinizle herhangi bir Avea bayisine gidip direk adınıza açtırabilir ve o andan itibaren kullanabilirsiniz.

Ayrıca içerisinde 5 TL yüklüdür. Alan dostuma hayırlı olsun iyi günlerde kullansın.

Saygılar,

0507 544 30 30

dunyaninilani

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlaşılmasın ama bu çok da özel bir numara değil.
Vıp deyince çok da daha özel olmalı.
ayrıca
avea ama isterseniz Turkcell yaparsınız ddenmiş ya.. o öyle git bugun avea aç yarın turkcell olmuyor. hat aktif edildikten itibaren 90 günden önce başka bir operatöre taşınamıyor.

ha Vip derseniz
54 * 54 * 54 54 vereyim size...
eh fiyatı da VİB...

alanadi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlanımız günceldir satış devam ediyor dostlar ...

ukashindirim

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Kardeş 200 tl istemişsin ayrıca kargo 3-5 tl tutar diyorsun ama onu da alıcıya yüklüyorsun,
Gene de Hayırlı Satışlar ama Zor biraz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5