İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

kekeo.com neden banlanmış?

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
kekeo.com yüzlerce spam sayfası var bence banlanmayı hak ediyor pr 5 diye biliyordum :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
O kadar spam yapan varken piyango kekeo.com'a çıkmış.
Bu google'ı hiç anlamıyorum zaten spam yapanı da banlıyor yapmayanıda(Örnek ben).
Kekeo.com büyük ihtimal spam yaptığı için ban yemiştir.

webyazilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendine has içeriği olmaması banlanması için iyi bir neden olmuştur. yazık olmuş keşke spam yapmasaymış.

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
theersin' Alıntı:
kekeo.com yüzlerce spam sayfası var bence banlanmayı hak ediyor pr 5 diye biliyordum :)
Kekeo'nun spam sayfası yoktu ki,bildiğimiz Linker,aşırı seo yapıldığı doğru ama bilmeden konuşmak doğru değil.

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nazar nazar çekemediler heralde :)
Googleye şikayet edip manuel mudahaleye sebep olan arkadaşı buradan öpüyorum.

mener

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Borte45' Alıntı:
Kekeo'nun spam sayfası yoktu ki,bildiğimiz Linker,aşırı seo yapıldığı doğru ama bilmeden konuşmak doğru değil.

Bu sayfada aşırı seo mu yapılmış?

http://www.kekeo.com/arananlar2.htm

Benim bildiğim seo nedir biliyor musun? Xhtml ve Css kodlama, metinlerde sık geçen ve konunun "anahtarları" olan sözcüklerin keyword olarak kaydedilmesi, özgün içerik kullanılarak eşsizlik yaratılması, description kısmında sayfanın açıklanması ve title da başlığın yazılması.

İnsanları kandırmaya teşebbüs ne zamandan beri SEO (search engine optimization) olarak adlandırılıyor Borte45?

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Orda spam yok ordaki olay şu kullanicilarin kekeo.comda yapmiş olduğu aramaları loglayip otomatik olarak sayfa oluşturmaktir..
Bundaki amaç kekeo.com üye olan web site sahiplerine daha çok ziyaretçi yollamaktir.

ve kekeo.com seo açısından iyi optimize edilmiş olmasaydi
http://www.google.com.tr/search?sourceid=navclient-ff&ie=UTF-8&rls=GGGL,GGGL:2006-25,GGGL:tr&q=arama+motoru
[SIZE=-1]arama motoru için yaklaşık 3.580.000 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,11 saniye)
3.580.000 arama sonucunda 4ncü olmazdı ;)
bu çok göze battı ve googleye birileri anlamsiz sebepler gösterip manuel mudahale ile aninda dün kayitli sayfalarin silinmesine neden oldu sağlık olsun canım sağolsun :p ..
[/SIZE]

Borte45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mener' Alıntı:
Bu sayfada aşırı seo mu yapılmış?

http://www.kekeo.com/arananlar2.htm
Ne demek istedin anlamadım,çünkü verdiğin adres anasayfaya gidiyor ve evet anasayfada seo yapılmış.

Benim bildiğim seo nedir biliyor musun? Xhtml ve Css kodlama, metinlerde sık geçen ve konunun "anahtarları" olan sözcüklerin keyword olarak kaydedilmesi, özgün içerik kullanılarak eşsizlik yaratılması, description kısmında sayfanın açıklanması ve title da başlığın yazılması.

İnsanları kandırmaya teşebbüs ne zamandan beri SEO (search engine optimization) olarak adlandırılıyor Borte45?
Ya lütfen bilmeden kouşmazsan sevinirim,senin bildiğin seo css ve xhtml'den oluşuyorsa benimle muhattap olmana bile gerek yok. Aynı durumda birkaç site daha söyleyeyim
www.toplist100.net ve www.maxtr.com bunlar neden banlanmıyor?
Bana seodan baheden bir kişiden hitli siteler beklerdim. Seoyu biliyorsan önce kendin üzerinde çalış ve sitelerinin günlük toplam hiti 300'ü ancak buluyor. Şurada bilmişlik tasarlamak yerine bildiğimiz şeyleri konuşsak? Ben seocuyum falan demiyorum,ama senin gibi bilmişlikte tasarlamıyorum. Br insan seoyu nasıl sadece css ve xhtml çerçevesinde düşünür ya.

Kekeo.com'un banlanmasının tek nedeni bana kalırsa > Hızlı büyüme

xfatihx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kekeo.com googleninde gözüne battı heralde arama motoru aramasinda onu geçicem diye çok korktu sanirim ehuehu :p
işin espirisi bu tabi..
biri gider biri gelir boşverrr

E

echo

Misafir
allahım beni deli eden dopdolu net :D onu banlasınlar ne ararsam çıkıyor işimi gücümü engelliyor yau :D

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Borte45' Alıntı:

Aşırı SEO ne demek????? Yani SEO nun aşırısı nasıl oluyor??

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
echo' Alıntı:
allahım beni deli eden dopdolu net :D onu banlasınlar ne ararsam çıkıyor işimi gücümü engelliyor yau :D
Az önce mp3 arıyordum.Şarkının adını yanlış yazmışım yine de çıktı :D Pes valla.Ne yazsam çıkıyor.Bugünlerde benimde çok gözüme batıyor darısı bunun başına

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5