İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ücretsiz Winrar, 30 Temmuz Pazar Günü

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İzdiham yaşanmış valla.En iyisi lisans almaya gücü olmayanlara elden vermek:D

En iyi yardım gizli yardımdır:D

F

fatihhk

Misafir
Ya ne gerek vardı biz kendimiz de buluyorduk ücretsiz lisansı :p
Olan siteye oldu:D

U

umurcan

Misafir
ordan alamıyosak lisansı madem bedava da dağıtıcaklar en iyisi c rackliyelim aynı şey :)

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pek çok programı ben lisanslı olarak kullanıyorum ve lisanslı program kullanmanın avantajları inanılmaz çok.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
misal ne avantajı var ayıptır sorması :) bir tek teknik destek veriyorlar ki bugüne kadar ihtiyacım olmadı...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşte o teknik destek çok önemli ve istediğin zaman güncelleyebiliyorsun. İçin rahat bir şekilde programını vs yazabiliyoyorsun ve satabiliyorsun.

Kısacası olumlu geri dönüşü kesin oluyor . Şimdi gösteriş gibi olmasın ama 20 küsür programım var lisanslı.

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
misal ne avantajı var ayıptır sorması :) bir tek teknik destek veriyorlar ki bugüne kadar ihtiyacım olmadı...
Mesela orjinal windows kullananlar güncellemelerden kolayca yararlanıyorlar ama bizler hileyle yapıyoruz çoğunda da hileyle bile yapamıyoruz.Programların lisanslısını kullanmak güncellemeleri kolaylıkla almamızı sağlar ve dediğin gibi teknik destek sağlıyor fazla birşey de sağladığını sanmıyorum :)

D

Dot Net

Misafir
ya bırı bana lisans numarası verebılırmı? ayrıca bende söyle bir durum var. 40 gunluk deneme kullanımından sonra lisans satın alın yada silin programı dıyo. bu durumda aldıgımız key i nereye gireceğiz?

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Verilen free lisans sadece sürüm 3.51 için diyor ama. Diğer sürümler için aynı lisans numarasını giremezsiniz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
yozgatlı' Alıntı:
site bende açılmıyor

millet site uctu diye bağırıyor duymuyonmu :) bedava winrar bu kadar oluyomuş millet saldirmiş hep beraber kaldıramadı site ve gümm !!!:D

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dot Net' Alıntı:
ya bırı bana lisans numarası verebılırmı? ayrıca bende söyle bir durum var. 40 gunluk deneme kullanımından sonra lisans satın alın yada silin programı dıyo. bu durumda aldıgımız key i nereye gireceğiz?
Pm ile elimdeki lisansı yolladım.
C:/Program files/winrar/ içine kopyala ve çalıştır tamamdır :)

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lisansı paylaştıktan sonra crackten ne farkı kaldı bunun :)

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uyuz' Alıntı:
lisansı paylaştıktan sonra crackten ne farkı kaldı bunun :)
Sonuçta site dağıtıyor ama :( Eğer sorun olacaksa kaldırıyım linki yada moderatör arkadaşlar kaldırsın fakat sonuçta bunu site verdi ve isteyene veriyordu.Birde sadece çalıştırıyoruz bağlantı kurup bilgi gönderme vs. yapmıyor. lisans çok kişi tarafından kullanılması da sorun olmaz diye düşündüm.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5